Novinky

Srpen 2011 :: Hana Robinson Trio před Lucií Bílou


Na konci srpna měla Hana čest vystoupit před koncertem Lucie Bílé na hradě v Boskovicích. Atmosféra na v přírodním prostředí boskovického hradu byla úžasná a Hana Robinson Trio vidělo živě více než tisíc diváků.

Hana Robinson Trio jako předkapela koncertu Lucie Bílé

Červenec 2011 :: Příprava na podzimní koncerty


Během léta se Hana neopalovala u moře, ale pilně pracovala ve studiu na svých nových skladbách. Také ji čekalo stěhování z centra Prahy do klidného městečka za Prahou. Nadcházející podzimní koncertní sezóna bude velmi zajímavá a Hana bude mít tu čest vystoupit po boku největších českých hudebních hvězd. Na konci srpna to bude vystoupení před koncertem Lucie Bílé v Boskovicích a v listopadu jako host během koncertu Karla Gotta v Brně. Hana i celé Hana Robinson Trio se na tato a další vystoupení velmi těší a těší se především na Vaši podporu.

Termíny vystoupení naleznete v rubrice Vystoupení

Únor 2011 :: Český Ski Rekord


Hana Robinson a její bratr lyžař a horolezec Pavel Trčala v pátek 18. února 2011 lyžovali v sedmi krajích ČR v jeden den a ustanovili tak nový rekord. Řidičem této mise byl mistr světa v rallye Martin Prokop. Rekord propagoval lyžování v ČR a výtěžek podpořil nadační fond Impuls na pomoc pacientům s roztroušenou sklerézou. Celý rekord byl sledován krajskými zpravodajskými štáby Televize Nova a diváci byli během dne informováni o postupu týmu. Pod závěrečnou sjezdovkou čekal na účastníky přenosový vůz, díky němuž byla reportáž ukončena živým vstupem do pořadu Televizní Noviny.

Video reportáž a více o rekordu naleznete na: www.cityski.cz/rekord

Leden 2011 :: Happy Singing & Skiing v roce 2011


Ať více zpíváte jako Hana, či více lyžujete jako Pavel, za náš tým Vám přejeme ostré tóny i ostré hrany do roku 2011.

Hana Robinson & Pavel Trčala

Leden 2011 :: Novoroční vystoupení


Hana Robinson vystoupila na Nový rok v Lázních Lednice. Vzhledem k tomu, že Lednice se nacházejí uprostřed bývalého Československa, publikum bylo ćeské, moravské i slovenské. Večer moderoval a československé diváky bavil Pavel Trčala. Koncert se velmi vydařil a věříme, že rčení "Jak na Nový rok, tak po celý rok" nás bude provázet během celého roku 2011.

Prosinec 2010 :: Sportovec roku města Brna


Hana Robinson Trio mělo tu čest vystoupit během galavečera slavnostního vyhlášení akce Sportovec roku města Brna. I když byl tento večer pouze pro pozvané VIP hosty z řad sportovců a činovníků města Brna, velký sál hotelu Voroněž byl naprosto plný. Vyhlášení se zúčastnila brněnská politická elita, včetně pana primátora Romana Onderky. Perličkou večera byla také úžasná show našich kamarádů Zdeňka Moravce a Petra Horníčka, které znáte jako vítěze "Československo má talent" pod jejich uměleckým jménem "Dae Men".

Říjen 2010 :: Koncert v Lázních Bělohrad


Koncert v Lázních Bělohrad se náramně povedl.  Publikum bylo baječné a všichni jsme se dobře bavili.  Personál byl skvělý, velice pohostinný, vlidný a profesionalní.  Mockrát děkujeme.

Srpen 2010 :: Vznik Hana Robinson Trio


Mám ohromnou radost, že se mi podařilo najít báječné muzikanty. S Petrem Kroutilem se znám už déle, studovali jsme spolu na Berklee College of Music v Bostonu. Možná si Petra pamatujete jako hlavního hrdinu seriálu "Prima sezona". Antonín Šturma je skvělý kotrabasista, který se za basou umí naramně otáčet. Svůj um ukazuje nejen v našem triu, ale například také stálý člen Pražského originálního synkopického orchestru.

Duben 2010 :: Ohrožený druh živě


Projekt Ohrožený druh živě je v plném proudu. Spolu se zpěvačkami Naďou Válovou, Natálkou Kocábovou, Lenkou Novou, Terezou Nekudovou, Věrou Nerušilovou a hostem Frantou Segradem jsme odehráli spoustu skvělých koncertů a na další se těšíme.

Více aktuálních informací se dozvíte na stránkách Ohrožený druh živě